Domek do wynajęcia na Mazurach - 2 samodzielne apartamenty
      Zapraszamy do całorocznego domku nad jeziorem w miejscowości Warpuny niedaleko Mrągowa. Jeżeli lubisz przyrodę, piesze bądź rowerowe wycieczki, wędkowanie i spędzanie czasu na na świeżym powietrzu...to IDEALNE MIEJSCE DLA CIEBIE. Domek, z uwagi na swoje położenie (niedaleko Mrągowa, Giżycka, Mikołajek, Reszla, Świętej Lipki, Kętrzyna), może stanowić także bazę noclegową podczas korzystania z atrakcji i uroków Warmii i Mazur.
      Domek składa się z dwóch samodzielnych apartamentów.
      Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym,dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę. mikrofalówkę, kuchenkę indukcyjną, komplet naczyń, czajnik elektryczny. Pierwsza sypialnia - dwie wersalki – max. 4 osoby Druga sypialnia - dwie wersalki – max. 4 osoby Salon – rogówka z funkcją spania – max. 2 osoby
      Na poddaszu znajduje się sypialnia z dwiema wersalkami - 4 osoby Dwie antresole - 4 osoby Salon - rogówka z funkcją spania Aneks kuchenny z wyposażeniem + łazienka Cena za dobę (min.3) - 300zł do 6 osób. Każda kolejna osoba + 50 zł za dobę.
      Możliwość wynajęcia całego domku - 2 oddzielne apartamenty - (parter + poddasze z oddzielnymi wejściami) łącznie max. 20 osób - cena za cały domek 1100 zł/doba.
      Doba zaczyna się od godz. 16:30 w dniu przyjazdu do 12:00 w dniu wyjazdu.
      Warunkiem rezerwacji jest wpłata na konto zaliczki. Opłata pozostałej kwoty za pobyt płatna jest gotówką w dniu przyjazdu. Dodatkowo pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 300 zł, która jest zwracana po zdaniu kluczy.
      Do plaży wiejskiej oraz do sklepu spożywczego ok. 5-10 min. pieszo. Do najbliższego marketu (Dino) i do restauracji "We Młynie" w Warpunach ok. 9 min. pieszo.
      Domek dostępny do wynajęcia przez cały rok.


      Rezerwacje pod nr tel.: 519-790-130 lub mailowo: kiewel@wp.pl


nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachty nasze jachtynasze jachty nasze jachty nasze jachtypowrót
'; ?>